True


آشنایی با شرکت مدیران خودرو 


سال ۱۳۸۱ بود که جمعی از مدیران و کارشناسان قدیمی و با سابقه‌ی صنعت خودروی کشورمان با استفاده از پتانسیل‌های منطقه‌ی ویژه‌ي اقتصادی بم در استان کرمان، شرکت مدیران خودرو را بنیان نهادند. این شرکت فعالیت خود را به عنوان تولیدکننده‌ی خودروهای سبک و سنگین، با همکاری کمپانی بزرگ چری چین آغاز کرد.
از زمان تولید اولین نمونه ها از سری ۱۱۰ تا سال ۹۴، تولیدات مدیران خودرو با لوگوی اختصاصی بازار ایران و برند (MVM) عرضه می شدند؛ اما از پاییز ۹۴ لوگوی چری نیز برای برخی از محصولات قدرتمند و جدید مدیران خودرو به کار گرفته می‌شود و حالا می‌توان گفت که مدیران خودرو، مستقلا از هر دو برند MVM و CHERY در ایران پشتیبانی می‌کند.
نگاهی به تاریخچه مدیران خودرو
نگاهی به تاریخچه‌ی مدیران خودرو در کشور نشان می‌دهد که این شرکت توانسته ظرف پانزده سال گذشته، به تدریج روند اعتمادسازی و جلب نظر مشتریان ایرانی را پشت سر بگذارد. پس از عرضه‌ی موفقیت‌آمیز مدل مشهور ۱۱۰ در طول دهه‌ی ۸۰، مونتاژ مدل سدان ۵۳۰ و عرضه‌ی نسل نخست کراس اوور X33، موجب شد تا نگاه بازار ایران نسبت به کیفیت و ویژگی‌های فنی خودروهای چینی رفته‌رفته تغییر کند.
تیراژ فوق‌العاده بالای سری نخست X33 و موفقیت قابل توجه این مدل در بازار خودروی کشورمان به عنوان اولین کراس اوور تولید انبوه کشور، نقطه‌ی عطفی در تاریخ مدیران خودرو بود. اندکی بعد نیز نوبت به مدل هاچ بک ۳۱۵ رسید که به یکه‌تازی پژو ۲۰۶ در بازار هاچ‌بک‌های تولید انبوه بازار خاتمه دهد و اندکی پس از آن، مدل‌های جدید و فیس لیفت از محصولاتی نظیر ۵۳۰، ۳۱۵ و X33، طعم به‌روز‌رسانی سریع و همگام با بازار جهان را برای مشتری ایرانی معنا کردند.
حالا می‌توان گفت که تقریبا تمامی محصولات مدیران خودرو در بازار ایران همگام با سایر بازارهای صادراتی چری در سطح جهان عرضه می‌شوند و برخلاف عادت رایج صنعت خودروی ایران، از عرضه مدل‌های قدیمی و تاریخ گذشته در خطوط تولید مدیران خودرو اثری دیده نمی‌شود.


ام‌وی‌ام ۳۱۵ از مدل‌های پر فروش در ایرانکیفیت محصولات
دوام بالا و مراجعه‌ی کم مشتریان به تعمیرگاه‌ها در کنار شرایط فروش آسان و تکنولوژی به‌روز، باعث شده تا شمار مشتریان مدیران خودرو روز‌به‌روز افزایش یابد و حالا این شرکت، ظرف پانزده سال بدل به سومین خودروساز بزرگ ایران و بزرگ‌ترین خودروساز مستقل و غیر‌دولتی شده است.
حالا بیش از ۳۰۰۰ نفر در قالب دفاتر سازمانی تهران و کارخانه‌ی ۵۰۰ هزار متر مربعی در مجموعه‌ی ارگ جدید بم در استخدام مدیران خودرو هستند و این شرکت موفق به فروش بیش از ۲۵۰ هزار دستگاه خودرو به مشتریان شده است.
با این وجود، روند رو‌ به رشد مدیران خودرو با جدیت ادامه دارد؛ که شامل افزایش تعداد مراکز خدمات پس از فروش تخصصی، آموزش گسترده‌ی متخصصان فنی از طریق سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای و ایجاد شبکه‌ی ویژه‌ی خرید و فروش مدل‌های دست دوم از محصولات مدیران خودرو می‌شود.

از این رو، با توجه به شرایط صنعت خودروی کشورمان، عملکرد سریع کمپانی «چری» در فتح بازارهای جهان و روند رو به توسعه‌ی مدیران خودرو، به نظر می‌رسد که موفقیت‌های این شرکت در آینده نیز ادامه داشته باشند و مشتریان بتوانند با اعتماد به مدیران خودرو، به تجربه‌ی بهتری از خرید یک خودروی مدرن و ایمن در بازار ایران دست پیدا کنند.


To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.