نگاهی به بیسو T7 ، محصول آینده سیف خودرو در بازار ایران

سیف خودرو با خرید و تجهیز سایت مرتب خودرو، در حال تولید محصولات بیسو از جمله بیسو T3 و بیسو T5 است و بزودی این خودروها به خریداران تحویل خواهند شد. همزمان با نشست خبری سیف خودرو که به دعوت این شرکت و برای بازدید خبرنگاران از سایت تولیدی سیف خودرو انجام شده بود، معاون اجرایی این شرکت خبر از تولید بیسو T7 از سال آینده در سایت مرتب خودرو خبر داد. خودرویی که قرار است خردادماه سال آتی رونمایی شود. به همین بهانه، نگاهی به بیسو T7 خواهیم انداخت تا بیشتر با این خودرو آشنا شویم.

بیسو T7

بیسو T7

همکار چینی بیسو در بازار چین، شرکت هوانسو است و از آن جایی که چینی ها در ساخت کپی های ارزان قیمت محصولات معروف جهانی تبحر دارند، این شرکت خودروی هوانسو C60 را به عنوان کپی لامبورگینی اوروس به بازار معرفی کرده و بیسو T7 نیز از پلتفرمی مشابه با این خودرو استفاده می کند، اما بیش از آنکه شبیه به لامبورگینی اوروس باشد، حاصل کار بیسو شبیه به بنتلی بنتایگا و محصولات آئودی از آب در آمده است.

بیسو T7

بیسو T7

بیسو خودروساز جوانی است و بیسو T7 نیز محصولی است که در مراحل اولیه قرار دارد، به همین دلیل تصاویر زیادی از این خودرو در وب یافت نمی شود. نام این خودرو در ابتدا بیسو T6 بود که بعدها و احتمالا بنابر سیستم جدید نام گذاری بیسو که از اعداد فرد استفاده می کند، به بیسو T7 تغییر یافت. این خودرو برای قدرت گیری از یک پیشرانه دو لیتری توربوشارژر استفاده می کند که در بالاترین حد توان خود، می تواند 197 اسب بخار قدرت تولید کند.

بیسو T7

بیسو T7

اطلاعات دیگری که از این خودرو در دسترس می باشد، عبارت است از وزن 1.7 تنی، طول 4820 میلی متری، عرض 1915 میلی متری، ارتفاع 1660 میلی متری و همچنین فاصله بین دو محور 2815 میلی متری. با توجه به روند رو به رشد حضور چینی ها در بازار ایران و دانستن این موضوع که بازار ایران همچنان یک فرصت طلایی برای آنها محسوب می شود، در صورت حضور نسخه های آزمایش فنی این خودرو در ایران، تصاویر و اطلاعات بیشتری را از خودروبانک دریافت خواهید کرد.

بیسو T7

بیسو T7

با توجه به تصاویری که فعلاً در فضای مجازی منتشر شده باید منتظر امکاناتی نظیر سانروف، کروز کنترل، دوربین 360 درجه، استارت دکمه ای، ترمز پارک برقی و دیگر امکاناتی نظیر این باشیم. قیمت خودرو بیسو T7 هنوز مشخص نیست اما به نظر می رسد باید با قیمتی فراتر از بیسو T5 به بازار عرضه شود و لذا در شرایط کنونی بازار بیش از 250 میلیون تومان قیمت خواهد داشت.
 
  • تعداد بازدید: 821

دیدگاه ها

نظر شما پس از تایید مدیردر سایت نمایش داده می شود